"Jeżeli istnieje sposób, by zrobić coś lepiej – znajdę go"

Thomas A. Edison

Partnerzy

Marcin Olejnik

Partner, radca prawny od 2002 roku. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych, w szczególności w zakresie prawa gospodarczego, w tym przejęć i połączeń, prawa korporacyjnego, cywilnego, prawa pracy, nieruchomości oraz prawa energetycznego. Współpracował z wiodącymi międzynarodowymi firmami doradczymi i dużymi polskimi kancelariami prawniczymi. Poprzednio był partnerem w dwóch polskich kancelariach prawniczych.

Przez kilka lat doradzał jednej z największych firm z sektora energetycznego. Brał udział w wielu krajowych i międzynarodowych transakcjach M&A i negocjacjach. Kierował również międzynarodowym zespołem ekspertów podczas największej polskiej inwestycji zagranicznej.
Uczestniczył w szeregu procesów prywatyzacyjnych. Doradzał w znaczących międzynarodowych postępowaniach arbitrażowych i mediacyjnych. Był członkiem rad nadzorczych spółek prawa handlowego.

Członek Komisji Zagranicznej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.
Posługuje się językiem angielskim.
Jerzy Pałgan

Partner, radca prawny od 2011 roku. Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowe Studium Prawa Własności Intelektualnej na tym samym Wydziale.

Przez wiele lat świadczył usługi dla jednej z największych firm telekomunikacyjnych w Polsce oraz współpracował z kancelariami prawnymi.

Specjalizuje się m.in. w prawie własności intelektualnej, w tym prawie autorskim i patentowym, a także w prawie telekomunikacyjnym, prawie ochrony danych osobowych oraz prawie pracy.

Doradzał przedsiębiorcom, w tym spółkom publicznym, w zakresie prawa spółek. Posiada doświadczenie w postępowaniach cywilnych i postępowaniach administracyjnych.

Posługuje się językiem angielskim.